Nuomojamos patalpos Antakalnyje
375 EUR
Vilniuje Antakalnio mikrorajone T. Kosciuškos g. (prie transporto žiedo, esančio šalia Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios) išnuomojamos patalpos. Patalpų plotas – 41,42 kv. m.

Pagrindinė patalpa, į kurią patenkama iš gatvės pusės – 24,94 kv. m ploto. Toliau esanti patalpa yra 13,37 kv. m ploto. Taip pat yra WC patalpa, kriauklė ir dar viena nedidelė, bet naudinga 1,99 kv. m patalpa priekinėje nuomojamų patalpų dalyje.

Patogi strategiškai vieta, šalia miesto transporto stotelės, patogus privažiavimas. Netoliese daug automobilių stovėjimo aikštelių. Patalpos taip pat turi atskirą savo parkavimosi vietą (iš kitos pastato pusės), užrakinamą vartais.

Į patalpas galima patekti ne tik nuo gatvės, bet ir iš kitos pastato pusės – yra du įėjimai. Patogu atvežti prekes ar atvykus į vietą patekti į patalpas ne per pagrindinį įėjimą.

Pagrindinis patalpų įėjimas ir veiklos reklama gerai matoma nuo gatvės.

Įrengta signalizacija. Itin nedidelės išlaikymo sąnaudos. Elektra ir vanduo apskaičiuojami pagal skaitiklių rodmenis, šildymo sąnaudos itin mažos, nes nėra tiesioginio šilumos tiekimo – patalpos šildomos tik praeinančių šilumos vamzdžių sąskaita.

Netoliese yra daug veikiančių parduotuvių (MAXIMA, IKI, kt.), mokymo įstaigų (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija), ambasadų (Nyderlandų Karalystės, Danijos Karalystės, Jungtinės Karalystės, Šventojo Sosto ambasados).

JEI PATALPOS TIKS, BUS TAIKOMAS VIENKARTINIS TARPININKAVIMO MOKESTIS.

*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal