Parduodamas šviesus 3 kambarių butas Kalvarijų g.
77 000 EUR
Vilniuje Kalvarijų gatvėje (Šnipiškių mikrorajone) 3-iame penkiaaukščio blokinio namo aukšte parduodamas trijų kambarių butas (60,73 m2). Bute visi kambariai yra izoliuoti, erdvus ir šviesus prieškambaris.

Buto langai nukreipti į pietus. Yra du dideli įstiklinti balkonai. Iš buto matomas vidinis namų kiemas, priešais langus nėra arti stovinčių namų, kurie užstotų vaizdą. Butas ne kampinis, šiltas ir šviesus.

Bute visi trys kambariai panašaus dydžio - maždaug po 14 kv.m. Yra didelė šviesi 6,72 m2 virtuvė (viryklė – dujinė).

WC ir vonia bute įrengti atskirai.

Butas tvarkingas ir prižiūrėtas. Sudėti kokybiški plastikiniai langai, dviejuose kambariuose ir virtuvėje paklotas laminatas, viename kambaryje paliktos medinės grindys. Įstatytos šarvinės durys. Bute galima gyventi iš karto, nereikalingas remontas.

Tvarkinga laiptinė, ramūs draugiški kaimynai. Į laiptinę patenkama su domofonu.

Butui priklauso rūsys.

Netoliese visos reikalingiausios įstaigos – vaistinės, daug vaikų ugdymo įstaigų – lopšelių, darželių, mokyklų, už kelių šimtų metrų - prekybos centrai.

Patogus susisiekimas miesto transportu. Per minutę pasiekiamos miesto transporto stotelės, iš kurių galima važiuoti visomis reikiamomis miesto kryptimis troleibusu ar autobusu.

*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal