Nuomojamas 2 kambarių butas Antakalnyje V. Grybo g.
400 EUR
Vilniuje V. Grybo g. (Antakalnio mikrorajonas) išnuomojamas erdvus (57,9 kv. m) 2 kambarių butas. Butas yra 2-ame devynaukščio namo aukšte. Kartu su butu išnuomojamas ir PARKINGAS vienam automobiliui po namu esančioje automobilių aikštelėje.

Bute yra didelė moderni virtuvė su valgomuoju ir svetaine bendroje erdvėje (40,21 kv. m) bei atskiras erdvus (13,41 kv. m) miegamasis. Įrengtas patogus vonios kambarys.

Buto langai nukreipti į pietryčius bei pietvakarius. Pietrytinėje pusėje yra didelis balkonas, į kurį galima patekti iš miegamojo bei iš svetainės.

Pietvakarinėje pusėje butas turi didelę erdvią (28 kv. m) terasą.

WC ir dušas su vonia yra vienoje patalpoje. Yra elektrinis reguliuojamas ekonomiškas gyvatukas bei šildomos grindys.

Butas šiltas, šviesus. Šildymas – ekonomiškas kolektorinis, mokama pagal energijos sunaudojimą. Itin nedideli mokesčiai.

Butas įrengtas šviesiomis spalvomis, tvarkingas, nenugyventas. Sudėtos kokybiškos šviesių plytelių grindys. Yra būtiniausia buitinė įranga – šaldytuvas, šaldiklis, viryklė, indaplovė.

Butas išnuomojamas BE BALDŲ.
Namo laiptinė rakinama, šviesi, erdvi, yra liftas. Ieškome tvarkingų nuomininkų be gyvūnų ilgam laikotarpiui.

BUTO VIDEO internete: https://youtu.be/qegAxICLmCI

*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal