Parduodamas namas Salininkuose
54 900 EUR
Vilniaus mieste Kelmijos Sodų 86-ojoje gatvėje parduodamas ekonomiško ploto sodo namas.
Namui priklauso 10 arų sklypas. Sklypas yra taisyklingos formos. Atlikti kadastriniai matavimai.
Bendras namo plotas – 66 kv.m. Jame yra numatyti 3 kambariai: 2 miegamieji (11,23 kv.m ir 9,92 kv.m) ir svetainė, sujungta su virtuve (28,91 kv.m). Taip pat yra erdvus 6,39 kv.m san.mazgas, dvi ūkinės patalpos (sandėliukas ir katilinė) – 4,81 kv.m ir 4,74 kv.m. Taip pat yra nemažai vietos daiktams namo mansardoje.
Namas parduodamas su daline apdaila. Statybos medžiaga – keramikiniai blokeliai. Perdanga, grindys ir sienos – šiltintos, nešiltintas tik stogas. Perdangos ir grindų apšiltinimas – 10 cm, sienų – 15 cm.
Sudėti plastikiniai langai, įstatytos durys. Padaryti du kaminai – vienas skirtas šildymo katilui, kitas – planuotam židiniui.
Sklype yra gręžinys. Vanduo atvestas į namuką. Taip pat išvesta kanalizacija (nėra tik talpyklos).
Name yra 8kW (vienfazė) elektra.

Automobiliui parkuoti numatyta zona prie namo iš šiaurinės pusės. Jei yra poreikis, galima pasidaryti pastogę ar garažą su įėjimu į katilinę/ūkinę patalpą.
Daugiau informacijos apie namo įrengimą ir komunikacijas - telefonu.

Privažiavimas – VIEN ASFALTAS.
Netoliese (Salininkų g.) yra atvestas dujotiekis, miesto vandentiekis ir kanalizacija.

Patogi vieta: iki pat Vilniaus centro – vos 10 su trupučiu kilometrų.
Iki miesto transporto stotelės (Vilniaus st.) – nepilni 200 metrų, iki artimiausios maisto prekių parduotuvės (Salininkų g. esanti Maxima) – apie 600 metrų. Truputį toliau yra ir parduotuvė IKI.
Patogus ir greitas susisiekimas miesto transportu ar automobiliu.


*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal