Parduodamas 3 k. butas Tuskulėnų g.
84 900 EUR
Vilniuje Tuskulėnų gatvėje 2-ame dvylikaaukščio mūrinio namo aukšte parduodamas trijų kambarių butas (67,04 m2). Bute visi trys kambariai izoliuoti, nepereinami. Kambarių dydžiai: 17,23 kv.m, 15,04 kv.m, 9,69 kv.m. Bute yra didelė šviesi virtuvė – 8,94 kv.m (viryklė – dujinė).

Vonia ir WC bute atskirai, yra erdvus prieškambaris. Didelis balkonas, nukreiptas į pietus, į vidinį žalią kiemą su vaikų žaidimo aikštele. Į balkoną patenkama iš didžiojo kambario, kuris yra pietinėje buto pusėje, kaip ir virtuvė. Kiti du kambariai nukreipti į vakarus.

Namas yra ne prie pat pagrindinės gatvės, o langai nukreipti į kitą pusę, tad nėra didelio triukšmo, bet patogu pasiekti miesto transportą, maisto prekių parduotuves. Netoliese net kelios maisto prekių parduotuvės – Maxima, Iki, Lidl, o miesto transportu patogu vykti įvairiomis kryptimis.

Greitai pėsčiomis pasiekiamas Kalvarijų turgus, pasivaikštant netoli nueiti iki upės ar miesto centro.

Netoliese yra daug vaikų ugdymo įstaigų – net keli vaikų darželiai, Vilniaus Žiburio pradinė mokykla, šv. Kristoforo bei Tuskulėnų gimnazijos.

Laiptinė tvarkinga, yra domofonas.
Buto šildymo išlaidos LABAI ekonomiškos.

*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal