Nuomojamas 2 kambarių butas Antakalnyje prie miško
450 EUR
Vilniuje V. Sezemano g. (Antakalnio mikrorajonas) mažaaukštės statybos name išnuomojamas erdvus 2 kambarių butas. Butas yra 2-ame triaukščio namo aukšte.
Bute yra didelė moderni virtuvė su valgomuoju ir svetaine bei atskiras miegamasis. Įrengtas didelis vonios kambarys.

Buto langai nukreipti į pietus ir į šiaurę. Pietinėje pusėje yra didelis balkonas, iš kurio galima mėgautis saulėlydžiu ir už lango esančiu žaliu sodu. Šiaurinėje pusėje yra virtuvė su valgomuoju ir svetaine. WC ir dušas yra vienoje patalpoje. Yra elektrinis reguliuojamas ekonomiškas gyvatukas.

Butas šiltas, ne kampinis. Šildymas – ekonomiškas kolektorinis, mokama pagal energijos sunaudojimą. Itin nedideli mokesčiai.

Butas įrengtas skoningai ir mažai gyventas. Sudėtos kokybiškos natūralaus medžio grindys, yra visa reikalinga kokybiška buitinė įranga – šaldytuvas, skalbyklė, viryklė. Butas apstatytas visais reikalingiausiais baldais, bet jei būtų poreikis, svetainėje galima būtų pastatyti papildomai kitą sofą.

Bute įvestas TEO šviesolaidinis internetas, sparta – 300 Mb/s. Mokestis už internetą į nuomos kainą jau yra ĮSKAIČIUOTAS, atskirai už internetą mokėti nereikia.

Namo laiptinė rakinama bei stebima vaizdo kameromis. Laiptinė šviesi, erdvi, laiptų aikštelėje – tik 3 butai.
Jaukus kiemas, užtektinai vietos parkuotis.
Ieškome tvarkingų nuomininkų be gyvūnų ilgam laikotarpiui.

Įsikelti galima nuo rugpjūčio mėn 17 d.

JEI BUTAS TIKS, BUS TAIKOMAS VIENKARTINIS TARPININKAVIMO MOKESTIS.

*** *** *** ***
Atstovauju parduodamo nekilnojamojo turto savininkams, tačiau pirkėjams visada padedu rasti reikiamą pagalbą banke ar kitose įstaigose, konsultuoju juos viso pirkimo proceso metu.
*** *** *** ***
 Atgal