Išnuomojamas 1 kambario butas Širvintų g.
250 EUR
Vilniuje Širvintų g. išnuomojamas 1 kambario butas. Butas yra viršutiniame penkiaaukščio mūrinio namo aukšte, jo plotas yra 38,98 kv. m. Namas yra buvęs bendrabutis, tad butui priklauso ir bendro naudojimo patalpos – 6,79 kv. m.

Buto langai nukreipti į vakarus. Pro langus atsiveria erdvus miesto vaizdas. Bute nemažai šviesos, patogios erdvės.
Erdvės šiuo metu suplanuotos taip, kad yra vienas izoliuotas kambarys ir didelė erdvi virtuvė kartu su valgomuoju. Dušas (su vonia) ir WC bute kartu.

Butas įrengtas, sudėti plastikiniai langai. Grindys kambaryje – natūralaus medžio, prieškambaryje – parketas, virtuvėje – laminatas, o vonios kambaryje – plytelės.
Dvejos buto įėjimo durys. Tvarkinga ir erdvi reguliariai valoma ir prižiūrima laiptinė, didelis holas su balkonu.

Iš laiptinėje esančio holo – įėjimas su užrakinamomis durimis į koridorių, kuriame be šio buto savininkų gyvena tik dar 3 tvarkingos šeimos. Taip pat yra dar vienas bendras šioms 4 šeimoms balkonas.

Bute yra visa reikalinga buitinė įranga (skalbyklė, šaldytuvas, viryklė), baldai.
Komunaliniai mokesčiai nedideli, namo rūsyje įrengta nauja šildymo reguliavimo sistema.

Įėjimas į laiptinę – su domofonu. Namo kieme yra daug vietos parkuotis.
Netoliese – reikalingiausios įstaigos (gydymo įstaigos, lopšeliai, darželiai, mokyklos), prekybos centrai: Vilniaus verslo kolegija, Vilniaus Licėjus, Vilniaus Senvagės gimnazija, lopšelis-darželis „Pumpurėlis“, prekybos ir pramogų centrai OZAS, AKROPOLIS, maisto prekių parduotuvės PRISMA, MAXIMA, IKI, RIMI, sporto klubai, vandens pramogų parkas ir kt.

Greitai pėsčiomis galima pasiekti Kalvarijų turgavietę, centrą.
Patogus susisiekimas ne tik automobiliu, bet ir miesto transportu, iki miesto transporto stotelių – vos kelios minutės pėsčiomis.

Į butą galima įsikelti nuo rugsėjo pradžios.

JEI BUTAS TIKS, BUS TAIKOMAS VIENKARTINIS 100 Eur TARPININKAVIMO MOKESTIS.
 Atgal