Nuomojamas 2 k. butas Lazdynėlių g.
550 EUR
Vilniuje Lazdynėlių g. išnuomojamas erdvus (68 kv. m) ir šviesus 2 k. butas. Butas yra antrame keturaukščio mūrinio namo aukšte, su balkonu.

Buto langai ir balkonas nukreipti dviem kryptimis – į šiaurės rytus bei pietryčius. Bute visada užtenka saulės ir šviesos, žiemą itin maži komunaliniai mokesčiai, saulėtomis dienomis saulė ilgai keliauja buto langais ir galima įvertinti reguliuojamo šildymo teikiamus privalumus.

Bute yra didelis miegamasis bei erdvi svetainė, sujungta su virtuve. Vonia ir WC bute yra vienoje patalpoje. Prieškambaryje bei miegamajame įrengtos didelės sieninės spintos.

Bute yra visi reikalingi baldai bei įranga (elektrinė viryklė, orkaitė, šaldytuvas, indaplovė, mikrobangų krosnelė, skalbyklė, džiovyklė, TV).

Tvarkinga ir prižiūrėta namo laiptinė, geri ir itin atsakingai į tvarką žiūrintys kaimynai. Koridoriuje švaru, jauku ir šviesu.
Kieme įrengta žalia zona su vaikų žaidimo aikštele.

Visai šalia – Bukčių miškas, daug žalumos, gražiai sutvarkyta aplinka. Visos galimybės ne tik pasivaikščioti, bet ir bėgioti, važinėtis dviračiu, o žiemą – irslidinėti.

Netoliese – reikalingiausios sveikatos priežiūros įstaigos, prekybos centras IKI.

Namas yra atokiau nuo didelių gatvių, tačiau susiekimas su jomis (Oslo gatve, Vakariniu aplinkkeliu) itin patogus. Butas patogiai pasiekiamas ir miesto transportu. Iki miesto transporto stotelės – maždaug 100 metrų.

Nedidelis tarpininkavimo mokestis!
 Atgal